Senetle Para Veren Tefeciler

Acil para ihtiyacınız birden ortaya çıktıysa senetle para veren tefeciler varmış git araştır bul diyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Sakın bu kişilere itibar etmeyiniz. Senetle para veren tefeciler bankaların kredi notu sistemi gibi bir sistem kullanmazlar. Elinizde avucunuzda ne olduğunu öğrenir daha sonra yüksek faizlerle ve kısa sürelerle size istediğiniz acil para miktarını verirler. Senet karşılığında aldığınız para belki sizin derdinizi o an çözebilir ama daha sonra ödeme kısmında çok zorlanırsınız. Tefecilerden senetle aldığınız acil nakit borcu ödeyemediğiniz takdirde kendi sağlığınız ve çevrenizdeki insanların can güvenliği sıkıntıya girer. Eviniz arabanız varsa ederinden düşük fiyatlarla satmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı asla senetle para veren tefeciler ile görüşmeyin, onlardan borç para almayın. Her ne olursa olsun işlemlerinizi legal yollarla, bankalarla, finans kuruluşlarıyla çözmeye çalışın. Senetle borç almak istiyorsanız senetle para veren kuyumcular varmış, onları bulmaya çalışın. Acil nakit ihtiyacınız fırsatçılık yaparak para kazanan insanlarla sizi tanıştırmak durumunda bırakmaz umarız.

61 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.