Senet Nasıl Bozdurulur?

Elinizde bir senet var ise ve bu senedi bozdurmak istiyorsanız yine ilk başvuru yapmanız gereken en güvenilir yerler bankalardır. Gerek özel bankalar, gerekse devlet bankaları senet bozdurma konusunda tüm herkese yardımcı olmaktadırlar. Senet kırdırma olarakta bilinen senet bozdurma işlemini hangi bankaların yaptığını öğrenmek için bankaların şubelerine giderek müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Eğer senetinizin vadesi gelmemiş ise alacağınız para senete oranla daha düşük olacaktır. Diğer finans şirketleri de faiz oranlarını düşürüp senetinizi kırabilir.

Her banka senetinizi bozmayabilir. Çünkü seneti bozabilmek için vadesinin gelmemiş olması çok önemlidir. Vadesi geçmiş olan senetler için bir avukatla görüşerek hukuki süreç başlatmanız gerekir. Şahıslar da senet bozdurmak için yardımcı olmak isteyebilirler. Siz yine de bankalar haricinde şahıslara itibar etmeyiniz. 

67 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.