2018-03-26T16:08:16Z 2015-08-31T20:51:27Z

Acil Taksitli Para

Acil Taksitli Para

Maddi durumdan sıkıntıya düştüğünüzde, acil para lazım dediğinizde ve acil para ihtiyacınız olduğunda eğer kullandığınız bir banka hesabınız var ise bankamatiklerden taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Bankaların müşterileri için sunmuş olduğu bu muazzam hizmet ile acil para ihtiyacınızı çok hızlı, hatta 1 saat içinde para bulmak gibi bir süreyle çözebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Hali hazırda kullanıyor olduğunuz ve bankamatik kartı olan bir banka hesabınız var ise bankanızın bankamatik cihazlarına uğrayıp, hesabınızda para olmasa dahi acil para çekebiliyorsunuz. Bankamatiklerden çektiğiniz para miktarını da taksitle geri ödeyebiliyorsunuz. Birçok banka bu hizmeti müşterilerine sunuyor. Örneğin Garanti Bankası garanti taksitli para ve bonus taksitli nakit avans hesaplama adıyla hizmet verirken, Akbank ise akbank taksitli artı para ve axess taksitli nakit avans olarak bu hizmetini tanıtıyor. Taksitli para ile taksitli nakit avans arasındaki fark nedir diye düşünecek olursak aslında bir fark olmadığını söyleyebiliriz. Garanti’nin kredi kartı olan bonus ile kredi kartı nakit avans hesaplama veya kredi kartı nakit avans faizi hesaplama işlemleri de yapabilirsiniz.

Banka Dışında Taksitli Para

Eğer banka hesabınız yoksa ya da bankalardan herhangi bir şekilde acil para alamıyorsanız acil taksitli para veren finans kuruluşları ile irtibata geçebilirsiniz. Bu kuruluşlar bankalara oranla biraz daha yüksek faiz ile çalışmaktadırlar. Fakat kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenler için bu finans kuruluşları büyük önem taşımaktadır. Yüksek oranda İstanbul’da bulunan bu firmalar borç para nereden bulabilirim diyenlere,  bugün para bulmam lazım diye kara kara düşünenler yardımcı olmaktadırlar.

Çok sıkıştım para lazım diyenler için en sağlam ve kaliteli yöntem muhakkak bankalardır. Bankaların sunduğu kredilerden size en uygun olanını seçip taksit taksit borcunuzu ödeyebilirsiniz. Sakın tefeci gibi geleceğiniz riske atacak kararlar vermeyin. Senetle para veren tefeciler kolayca bulunabilir ama tefeciler iletişim kurduğunda çok büyük bir yanlış yaptığınızı anlarsınız.

Senetle para veren kuyumcuları da unutmayın. Onlar da acil para yardımı arıyorum diyenlere acil taksitli para verebilirler. Senet karşılığında aldığınız borç para taksit taksit ödenebilir.

Acil para bulma sürecinde nakit para verilir, borç para veriyorum diyen şahıslara ve sizden ön ödeme isteyen dolandırıcılara da itibar etmemekte fayda var.

Acil Nakit Para Nereden Bulunur?

Acil para bulup dertlerinizden kurtulmak sizin en doğal hakkınız. Acil nakit paraya nereden ulaşacağınız kafanızı çok yoruyor ve sürekli borç para nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız birazdan okuyacağınız teklifler size yol

Acil Para Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacınızda ilk uğramanız gereken yerler olan bankalar ince eleyip sık dokuyarak size acil para verebilirler. Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve bankaların kara listesinde değilseniz, çekmiş olduğunuz

Acil Para Lazım

Sıkıntıya düştüyseniz, çok sıkıştım para lazım diyor ve acil para lazım diye düşünmeye başladıysanız size yardımcı olmaya çalışalım. İlk olarak çalıştığınız firmanın muhasebesine giderek  acil nakit ihtiyacınızdan bahsedin ve bugün
67 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.