2017-11-27T08:36:17Z 2017-11-27T08:36:17Z

Tefeci nasıl bulunur?

Günümüzde tefeci diye anılan bu kişiler aslında izin belgesi olmadan, insanlara acil para için yüksek faizlerle borç veren ve bu borçları kısa zamanlarda geri isteyen, yer altı diye adlandırılan ekonomi sistemini yöneten şahıslardır.

Tefecilik 1933 yılında ülkemizde yasaklanmıştır. Ama daha sonra 1983 yılında kanun değiştirilerek kısmen yasak olarak güncellenmiştir. Tefeciler bu nedenle hala darda kalan insanlara acil para verebilmektedir.

Acil para ve acil nakit ihtiyaçlarında ilk adım mutlaka yasal olan bankalardır. Bankalar size ihtiyaç kredisi verebilir ve sizi acil para ihtiyacınızdan kurtarabilir. Tefeciden borç almak gerçekten riskli ve kanunsuz bir durumdur. Ödemesi gerçekten zor bir süreçle olur. Kendi hayatınız ve sevdiklerinizin hayatı riske girebilir. Acil para uğruna evinize icra gelmesi bile daha iyi bir seçenek olabilir.

Acil Tefeci Arıyorum

Tefeci nasıl bulunur diye düşünenlerden iseniz lütfen bu düşüncenizden vazgeçin. Gerçekten acil para ihtiyacınız vardır ve gerçekten dardasınızdır ama tefeciden alacağınız acil nakit hayatınızı düzeltmekten ziyade daha kötü hale getirecektir. Acil para ihtiyacınız ya da acil nakit için bankalarla ya da finans şirketleriyle görüşmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Acil Para Bul

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda kolay kolay bulmanız pek mümkün değildir. Acil para bulmak isteyenler genelde acil para lazım deyip internette acil para nasıl bulabilirim? nereden borç para bulabilirim?

Acil Elden Para Lazım

Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim ya da bana kredi çıkmıyor acil para lazım diyorsanız işiniz hiçte kolay gözükmüyor. Acil para bulmak dünyanın en zor şeylerinden biridir. Acil elden

Acil Para Veren Tefeciler

Zor durumda kaldıysanız, banka kredi vermiyor acil para lazım diyenlerdenseniz, çok sıkıştım para lazım diyorsanız, banka hariç nereden para bulabilirim en büyük sorununuz ise ve acil nakit ihtiyacınız var
7 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.