Ev hanımı kredi kartı alabilir mi?

Bankalar arasındaki rekabet ve yenilenmekte olan hizmet anlayışı ile yeni müşteri portföyleri edinmek isteyen bankalar, ekonomik sıkıntıları da göz önünde alıp, çalışmayan ev hanımları ve öğrenciler gibi müşteri portföylerini de kullanmaktadırlar. Yani çalışmayan ev hanımlarına kredi ve kredi kartı vermeye başlayan bazı bankalar önemli kriterleri atlamamaktadır. İlk kriter kredi kartı almak isteyen ev hanımının bankada hesabı olup olmamasıdır.

Eğer ev hanımı kredi kartı istiyor ise o bankadan vadeli ya da vadesiz bir hesap açtırmalı, ardından bankanın belirleyeceği ölçüdeki parayı hesaba yatırmalıdır. Bir hafta sonra kredi kartı talebinde bulunması durumunda banka hesabı ve isteği değerlendirmeye alacaktır. Eğer banka hesapta kriterlere uygun para görür ise istenilen limitte kredi kartı verebilir. Ev hanımlarının bankalardan kredi kartı almasının bir diğer yolu ise, eşinin kullandığı kredi kartına ek kart çıkartılmasıdır.

4 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.