Acil Para Lazım Tefeci

Acil para lazım diye kara kara düşünmeye başladığınızda aklınıza ilk tefeci gelmesin. Acil tefeci arıyorum şeklindeki tüm aramalarınız sorununuzu çözmekten ziyade daha sıkıntı süreçlere girmenizi sağlayacaktır. Eğer gerçekten acil para lazım diyorsanız öncelikle ilk gideceğiniz adres çalıştığınız şirketin muhasebesi ya da patronunuzdur. Çoğu firma ve patron çalışanlarının zor günlerinde yanlarında olurlar. Eğer sizi düşünen bir firmaya ve patrona sahipseniz ilk kullanmanız gereken adres burası olmalıdır. Acil tefeci arıyorum cümlesine hiç gerek kalmayabilir.

Eğer çalıştığınız firmanın gücü çok yok ise ya da patronunuz gamsız ise o zaman en yakınlarınızdan, birinci dereceden akrabalarınızdan acil nakit yardımı istemelisiniz. Unutmayın akrabalar ve dostlar zor günler içindir. Zor günlerinizde yanınızda olmayan insanlara da dikkat edin.

İşyeriniz ve yakınlarınız size destek olmazsa o zaman banka size çare olacaktır. İnternetten bankaların acil kredi faiz oranlarını inceleyin. Size en uygun olanını belirleyip, şubeye gidip acil kredi başvurunuzu yapın. Sigortanız ve devamlı bir işiniz var ise banka size yardımcı olacaktır.

Tüm bunların dışında acil tefeci arıyorum, acil tefeci lazım gibi cümleler sizi doğru yola götürmeyecektir. Çok dikkat edin, tefeci size yardımcı oluyormuş gibi görünebilir. Ama ödeme konusunda hiç taviz vermeyecektir.

192 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.