Acil Kredi Lazım

Çok acil kredi ihtiyacınız varsa, ilk başta yapılması gereken güvenli yöntem olan, bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız. Aylık belirlenen ödeme seçenekleri ile bankalardan aldığınız kredileri ödeyip acil para ihtiyacınızı tamamen karşılayabiliyorsunuz. Bankaların size kredi verebilmesi için bankaların belirlediği kriterlere uygun olmanız gerekiyor. Örneğin, kredi kartınızın borcunun olmaması, başka kredi borçlarınızın olmaması ve en az 6 aydır sigortalı olmanız gerekiyor. Bu istenen koşullardan sadece bazıları. Diğer koşulları öğrenmek ve acil kredi ihtiyacınızı karşılamak isterseniz bankaların şubelerine gidebilirsiniz.

Eğer acil para için gittiğiniz bankalar size kredi vermiyorlar ise bir diğer yöntem senetle borç para almaktır. Burada da öncelikle en güvenli yöntem senetle borç veren finans kuruluşlarıdır. Kurumsal firmalar ile görüşme yapmadan şahıslar ile görüşmemeniz sizin için daha güvenlidir. Kurumsal finans kuruluşları da derdinize çare olmaz ise senetle para veren kişilerle görüşebilirsiniz. Bu kişiler çok yüksek faizli borçlar verdiği için her işleminizde çok dikkatli olmalısınız.  Unutmayın tefecilerden mümkün olduğunca uzak durunuz.

15 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.