2018-02-21T08:58:21Z 2017-11-22T10:39:37Z

Acil Borç Para Nereden Bulabilirim?

Acil para herkesin ortak derdidir. Borç para bulamadıysanız ve acil para ihtiyacınız varsa, acil nakit lazım diyenlerdenseniz size bazı tavsiyelerde bulunabiliriz.

Aman Dikkat!

Kesinlikle tefecilerden borç almak gibi bir hata yapmayın. Tefeciler size borç para elbette vereceklerdir ama verdikleri yüksek faizli borçları çok kısa sürede isterler. Siz acil para ihtiyacınızı karşılamak için aldığınız acil borç parayı ödeyemediğinizde de sizi canınızla ve sevdiklerinizle tehdit edebilirler.

Bankadan Acil Para Almak?

Bankalar az önce bahsettiğimiz tefecilerden kat kat daha iyidir. Onlar da sizi icra ile tehdit edebilirler ama cana geleceğine mala gelsin diyebilirsiniz. Bankalar size acil borç para adı altında kredi vermeden önce kredi notunuza bakacaktır. Bankalarla olan geçmişiniz iyi ise nasıl acil para bulurum diye düşünmenize hiç gerek yok. Acil nakit ihtiyacınız bankalar tarafından hemen karşılanacaktır.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Bir de böyle bir seçenek var. Bu kuyumcular alenen bu işi yapmasalar da içlerinden bazıları gizli bir şekilde borç para vermektedir. Tabi güvendiği, bildiği insanlarla yapar bu ticareti. Bunun adına da tefecilik denilebilir aslında ama en azından elinizde bir senet olmuş oluyor. Acil para ihtiyacınız için canınızı tehlike atmaktansa senetle para veren kuyumcular bu daha iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Kuyumcuları yıllarca altın ve gümüş satan yerler olarak biliyorsanız size iyi bir haberimiz var. Acil nakit ihtiyacınız var ise senetle para veren kuyumcular sizi bu dertten kurtarabilir. Aslında kuyumcular

Kredi Çıkartan Firmalar

Acil kredi isteğiniz için bankalara başvurunuzu yaptınız ama bankalar olumsuz dönüş mü yaptı? Eğer kara listeye alındıysanız ve istediğiniz acil para ya da acil krediye bir türlü erişemiyorsanız sakin olun. Kredi

Nereden Borç Para Bulabilirim?

Paraya sıkışmış olabilirsiniz. Sizin gibi birçok insan acil para lazım diyerek borç para arıyor ve borç para veren yerler nereler? nereden borç para bulabilirim? diye soruyor. Acil para,

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Acil Para Hakkında

Bu site acil para ve acil nakit ihtiyacı olan herkese, nerelerden para bulabileceğini anlatan, fikir veren, yönlendiren, asla ve asla tefecileri önermeyen bir web sitesidir. Bu site kimseye kredi, borç veremez. Sadece nerelere başvurabileceğini söyler. Bu sitedeki yorumların sorumluluğu yorum bırakan kullanıcılara aittir, site yorumlardan ve yorumlardan kaynaklanan kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Bu sitenin yorum yapan kişilerle herhangi bir bağlantısı yoktur. Eğer bir yorumun içinde mail ya da telefon numarası var ise kimsenin mağdur olmaması için bilgi paylaşılmamaktadır.

Acil Nakit Hakkında

Acil para ihtiyaçlarınız için asla tefecileri seçmeyiniz. En güvenli yol olan bankalar ve finans şirketleri ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sitenin hiç bir banka ve finans şirketi ile bağlantısı yoktur. Acilpara.org kesinlikle tefecileri önermez. Sitede yapılan yorumlardan oluşacak zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitede kullanıcılara acil nakit, acil para, acil borç para, senetle borç para ya da herhangi bir şekilde para verilmemektedir. Acilpara.org sitesi acil para arayanlara sadece tavsiyelerde bulunmaktadır.